Doświadczenie zielonych technologii, wpisanych naturalnie w tkankę miasta. Podobnie jak w naturze, wszystkie elementy – biznes, usługi i apartamenty – łączą się tu w harmonijny ekosystem. Styl życia jest łatwy, jeśli całe Twoje otoczenie zaaranżowane zostało z myślą o ekologii.

Czym jest Prime
Eco life experience?
CODZIENNOŚĆ W STYLU ECO
W Białymstoku, przy ul. Rzemieślniczej 40, powstał pierwszy budynek mieszkalny zgodny z eco life experience. PRIME to przyjazny mikroklimat, niezawodna i oszczędna wentylacja hybrydowa, energooszczędne oświetlenie, perfekcyjnie przemyślana infrastruktura oraz obszerny parking.
W ZGODZIE Z NATURĄ
Elementy ekologiczne w budynku
Kiedy przekroczysz progi PRIME, znajdziesz w nim zieloną oazę. Gustowna ekspozycja roślinności na klatkach schodowych subtelnie nawiązuje do aktualnych światowych trendów w projektowaniu wnętrz. Bliskość zieleni znajdziesz także na przestronnych, słonecznych tarasach, zaaranżowanych w formie ogrodów.

więcej

Komfortowy apartament z tarasem
to eco life experience na najwyższym poziomie
OFERTA APARTAMENTOWA
Pełen wachlarz możliwości
W PRIME przestrzeń apartamentowa zajmuje aż siedem kondygnacji – bez trudu znajdziesz miejsce pozostające w symbiozie z Twoimi oczekiwaniami. Dysponujemy 58 apartamentami o metrażu od 31m2 do 155,8m2. W ofercie znajdują się apartamenty z tarasami, przestronne apartamenty rodzinne lub przytulne kawalerki.

zobacz apartamenty

Lokale usługowe
IDEALNE ŚRODOWISKO DLA BIZNESU
Przestrzeń dwóch najniższych kondygnacji PRIME zaprojektowana została z myślą o potrzebach firm oraz ich klientów. Na parterze znajdują się cztery lokale, odpowiednie dla gastronomii, sklepów oraz firmowego biura. Pierwsze piętro to kameralna przestrzeń, idealna dla gabinetów i biur, do których można dojechać windą.

zobacz lokale

Top