DZIENNIK BUDOWY
W poniższym dzienniku przedstawiamy kolejne etapy rozwoju inwestycji
ODBIORY MIESZKAŃ I LOKALI
MAJ 2021
Apartamentoweic Prime w pełnej okazałości. W budynku trwają odbiory mieszkań i lokali.
FINALNE PRACE WYKOŃCZENIOWE
STYCZEŃ 2021
Tak właśnie wygląda apartamentowiec na początku 2021 roku. Zostały zdjęte rusztowania. Teren wokół budowli jest przygotowywany do zagospodarowania, a w samym budynku Prime, trwają finalne prace wykończeniowe.
PRACE WYKOŃCZENIOWE
LISTOPAD 2020
Wykończamy prace elewacyjne budynku. Teren dookoła budowli został uprzątnięty. Zdjęte zostały rusztowania od ul. Konstytucji 3 Maja oraz ul.Rzemieślniczej.
PRACE WYKOŃCZENIOWE WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ BUDYNKU
PAŹDZIERNIK 2020
Elewacja budynku jest już prawie gotowa. Na przestrzeni lokali i mieszkań prowadzone są zaawansowane prace wykończeniowe.
PRACE WYKOŃCZENIOWE WEWNĄTRZ BUDYNKU
WRZESIEŃ 2020
Apartamenty na przestrzeni wszystkich pięter wykańczane są na gotowo. Wstawione zostały duże przeszklenia w mieszkaniach narożnych. Prowadzone są zaawansowane prace przy wykończeniu piętra lokali medycznych i usługowych.
KONTYNUACJA PRAC WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ BUDYNKU
Czerwiec – Lipiec 2020
Kontynuujemy prace tynkarskie związane z wykonywaniem posadzek. Wykonywne są wewnętrzne instalacje elektryczno – hydrauliczne. Na zewnątrz, prowadzone są roboty elewacyjne.
ZAAWANSOWANE PRACE WEWNĄTRZ BUDYNKU
MAJ 2020
W całym budynku wzniesione zostały ściany działowe, a na przestrzeni 5 pięter położyliśmy tynki. Montowana jest instalacja urządzeń hydrauliczno-sanitarnych. W całej budowli wstawione jest 80% stolarki okiennej. Na zewnątrz prowadzone są roboty związane z realizacją elewacji wentylowanej.
ZAKOŃCZENIE BUDOWY STANU SUROWEGO
KWIECIEŃ 2020
Niezmiernie nam miło poinformować Państwa, że zakończony został etap budowy stanu surowego budynku części A i B. Równolegle prowadzone są prace przy stolarce okiennej oraz elewacji. Niebawem kolejne wieści o etapach z placu Budowy Prime!
FINAŁ BUDOWY STANU SUROWEGO
MARZEC 2020
Zakończyliśmy budowę stanu surowego wszystkich 9 kondygnacji budynku części A. W skrzydle B trwają prace konstrukcyjne na ostatnich dwóch małych kondygnacjach. Obecnie trwają też prace nad zalaniem stropu piętra 5. Do końca marca zakończony zostanie etap budowy stanu surowego całego budynku. Jednocześnie w całym apartamentowcu rozpoczęliśmy montaż stolarki okiennej i przygotowujemy się do rozpoczęcia prac elewacyjnych.
BUDOWA 8 PIĘTRA
LUTY 2020
Apartamentowiec Prime wygląda coraz bardziej okazale. Trwają prace konstrukcyjne na ostatnim 8 piętrze mieszkalnym w prawym skrzydle budynku. Wznoszone są również kolejne kondygnacje w lewym skrzydle.
BUDOWA 6 PIĘTRA
GRUDZIEŃ 2019
Skończyliśmy budowę 5 piętra oraz pniemy się w górę w lewym skrzydle budynku. Trwają przygotowania i prace konstrukcyjne przy wznoszeniu kolejnego, 6 piętra.
STROP W LEWYM SKRZYDLE
LISTOPAD 2019
Październik w Prime zakończył się bardzo pozytywnie. W drugim skrzydle budynku zakończyły się prace konstrukcyjne i został wylany strop. Rośnie do góry również 4 piętro. Niebawem kolejny etap i kolejne sprawozdanie z budowy.
STROP 4 PIĘTRA
PAŹDZIERNIK 2019
Prace nabrały tempa. Widać już okazałą bryłę Apartamentowca na tle osiedla. Budowa 3 piętra zakończona powodzeniem. Trwają zbrojenia i przygotowania do budowy 4 piętra mieszkalnego.
BUDOWA II i III PIĘTRA
PAŹDZIERNIK 2019
Drodzy Państwo, piętro 3 Apartamentowca Prime w drodze. Wylaliśmy strop kolejnego piętra mieszkalnego i trwają jego prace konstrukcyjne. Rośniemy w górę, a już niebawem kolejne piętro !
BUDOWA DRUGIEGO SKRZYDŁA
LIPIEC 2019
Budynek pnię się do góry. Budowa 2 piętra zakończona. Trwają zbrojenia i przygotowania do budowy 3 piętra. Równocześnie na drugim skrzydle wznoszą się zbrojenia szybów windowych.
BUDOWA II PIĘTRA
CZERWIEC 2019
Prime znów pnie się do góry. Tworzony jest strop 2 piętra budynku, a już niebawem powstaną ściany i przygotowania do budowy kolejnego piętra. Równolegle trwają prace przy wylewkach i zbrojeniach po drugiej stronie budynku.
DRUGI DŹWIG
MAJ 2019
Po parodniowych przygotowaniach wznieśliśmy drugi dźwig. Prace idą pełną parą przy budowie pierwszego piętra oraz na drugiej części placu budowy.
PIĘTRO PARTEROWE
MARZEC/KWIECIEŃ 2019
Prime zaczyna nabierać kształtów i rośnie do góry. Wznosimy słupy nośne oraz pierwsze ściany piętra parterowego.
ZBROJENIE STROPU
LUTY 2019
Zakończyliśmy budowę poziomu garażowego i przeszliśmy do zbrojenia stropu. Niebawem strop zostanie zalany i wzniosą się kolejne ściany parteru.
WZNOSZENIE PIERWSZYCH ŚCIAN
Luty 2019
Na Rzemieślniczej 40 wznoszą się pierwsze ściany. Na początku ruszyliśmy ze ściankami klatki schodowej i szybu windowego. Niebawem urosną również wszystkie obmurowania całego poziomu garażowego.
ZALEWANIE SŁUPÓW NOŚNYCH
STYCZEŃ 2019
Kolejne prace na Rzemieślniczej 40 prą do przodu. Kończymy zalewanie słupów nośnych na poziomie garażowym. Niebawem przechodzimy do kolejnego etapu.
ZALEWANIE ŁAWY FUNDAMENTOWEJ
STYCZEŃ 2019
Już od początku roku ruszyliśmy z kolejnymi pracami. Została zalana ława fundamentowa. Gruszki z betonem dojeżdżały jedna, za drugą cały dzień. Kolejny sukces za nami !
rozbiórka hydroforni MPC
GRUDZIEŃ 2018
Zakończyliśmy rozbiórkę starej hydroforni MPC na placu budowy. To nie lada sukces, bo dzięki temu możemy ruszać z wykopami pod drugą część Apartamentowca Prime…przy okazji, poprawił się również okoliczny pejzaż
PŁYTA FUNDAMENTOWA
LISTOPAD 2018
Na placu budowy powstał wykop, następnie wylano płytę fundamentową pod budynek. W celu ustabilizowania terenu ekipa budowlana zamontowała w gruncie zabezpieczającą ściankę Larsena.
PRACE NA PLACU BUDOWY
PAŹDZIERNIK 2018
Prace przenoszą się na obszar budowy i nabierają tempa. Kontynuujemy przebudowę magistrali wodno-kanalizacyjnej już na placu. Zaplanowane na tym etapie działania są szczególnie ważne, aby bez przeszkód rozpocząć proces wznoszenia budowli.
PRZEBUDOWA SIECI WODNO-KANALIZACYJNEJ
WRZESIEŃ 2018
Prace przy modyfikacji i przebudowie istniejącej sieci wodno-kanalizacyjnej poza placem budowy, przeprowadzone przez spółki MPEC Białystok oraz Enea. Właściwe przeprwadzenie modyfikacji było niezbędne do rozpoczęcia prac na placu budowy.
BIURO SPRZEDAŻY
SIERPIEŃ 2018
Od teraz przyjmujemy Państwa w naszym biurze sprzedaży przy ul. Rzemieślniczej 40. Nasi doradcy opowiedzą o wszystkich szczegółach inwestycji.
POZWOLENIE NA BUDOWĘ
KWIECIEŃ 2018
Dokumentacja projektu została pomyślnie zweryfikowana przez urząd miasta. Uzyskaliśmy pozwolenie na budowę budynku “Prime”
Top