TARASY I ZIELEŃ
CODZIENNOŚĆ W STYLU ECO
Przestronne, słoneczne tarasy przynależące do wybranych apartamentów zapewniają bliskość zieleni, której tak bardzo poszukuje współczesny człowiek. Zielona przestrzeń została profesjonalnie zaaranżowana w formie ogrodu. Tu wyciszysz się po pracy i zrelaksujesz w weekendy, stąd będziesz obserwować przepiękne wschody i zachody słońca.
EKOLOGICZNA WENTYLACJA
Niezależna od warunków pogodowych
Nowoczesna wentylacja łączy wszystkie zalety naturalnej wentylacji grawitacyjnej oraz systemów mechanicznych. Dzięki temu zawsze funkcjonuje jednakowo sprawnie – bez względu na panujące za oknem warunki pogodowe. Precyzyjnie sterowana zapewnia oszczędny ekonomicznie i przyjazny dla środowiska obieg powietrza wewnątrz budynku.
Komfortowy apartament z tarasem
to eco life experience na najwyższym poziomie
Ekologiczna architektura
Zielone dekoracje w częściach wspólnych
Wertykalna mała architektura z elementami zieleni (mchów) idealnie oddaje ideę życia blisko natury. To subtelny ukłon w stronę trendu zielonej architektury i efektowne nawiązanie do idei eco life experience, której podporządkowane są wszystkie rozwiązania w PRIME.
OŚWIETLENIE LED
Energooszczędne i przyjazne dla środowiska
Eco styl życia to przede wszystkim rozsądne korzystanie z zasobów środowiska. Dzięki zastosowaniu w częściach wspólnych budynku oraz na parkingu oświetlenia LED znacznie ograniczamy zużycie energii elektrycznej. Jednocześnie zapewniamy mieszkańcom odpowiednio jasne, przyjazne dla oczu światło.
PARKING DLA ROWERÓW
NOWOCZESNE I BEZPIECZNE MIESCA POSTOJOWE
Otoczenie PRIME zachęca do aktywnego trybu życia. Zmiana środka transportu na korzystniejszy dla kondycji jest przyjemniejsza, jeśli rower można bezpiecznie pozostawić na monitorowanym parkingu. Z myślą o mieszkańcach, twórcy PRIME pomyśleli o wygodnych boxach do przechowywania rowerów w podziemnym garażu.
Top