PRIME ECO BUSINESS EXPERIENCE – LOKALE BIAŁYSTOK

ROZWIĄZANIA ECO DLA BIZNESU

PRIME to spójny ekosystem biznesu, usług i przestrzeni mieszkalnej. Idealnie wtopiony w tkankę miejską, otoczony jest świetnie zorganizowaną komunikacją miejską, infrastrukturą drogową, edukacyjną i mieszkaniową. Bezpośredni zjazd z działki przy ul. Rzemieślniczej 40 prowadzi do al. Konstytucji 3 Maja – jednej z większych tras komunikacyjnych Białegostoku. Do budynku przynależy parking na 38 miejsc.

lokale białystok
LOKALE PARTER
DLA HANDLU, USŁUG, GASTRONOMII
Na parterze znajdują się cztery lokale, odpowiednie dla gastronomii, sklepów oraz firmowego biura. Świetna lokalizacja przy jednej z najważniejszych arterii Białegostoku, bezpośrednie wejście z ulicy oraz liczne miejsca parkingowe to znakomita propozycja dla biznesu.
Nr Pow. Cena Status
1 - - SPRZEDANY
2 - - SPRZEDANY
3 - - SPRZEDANY
4A - - SPRZEDANY
4B - - SPRZEDANY
5 - - SPRZEDANY
6 - - SPRZEDANY
lokale białystok
LOKALE I PIĘTRO
Gabinety medyczne
Pierwsze piętro to kameralna przestrzeń, idealna dla gabinetów lekarskich i usług medycznych, do których można dojechać windą. Dysponujemy pomieszczeniami o metrażu od 21 m2 do 200 m2. Niewątpliwym atutem lokali piętra I są duże witryny okienne, idealne do umieszczenia reklam.
Nr Pow. Cena Status
7 - - SPRZEDANY
8 - - SPRZEDANY
9 - - SPRZEDANY
10 - - SPRZEDANY
11 - - SPRZEDANY
12 A - - SPRZEDANY
12 B - - SPRZEDANY
13 - - SPRZEDANY
14 - - SPRZEDANY
15 - - SPRZEDANY
16 - - SPRZEDANY
17 - - SPRZEDANY
18 - - SPRZEDANY
19 - - SPRZEDANY
20 - - SPRZEDANY
21 - - SPRZEDANY
22 A - - SPRZEDANY
22 B - - SPRZEDANY
23 - - SPRZEDANY

PRIME MEDICAL EXPERIENCE

LOKALE DLA USŁUG MEDYCZNYCH

PRIME MEDICAL to całe piętro lokali usługowych w naszym budynku dedykowanych wyłącznie usługom medycznym. Znajdą tu Państwo lokale od 21 do 200 m2 z możliwością powiększenia dla optymalnego dostosowania do potrzeb prowadzonej przez Państwa działalności. Olbrzymie witryny okienne zorientowane od strony ul. Konstytucji 3-go maja to nie tylko gwarancja dostępu światła, ale przede wszystkim wspaniałe miejsce do umieszczenia reklamy z gwarancją dotarcia do bardzo szerokiego grona potencjalnych pacjentów.

Top