PARK ANTONIUK
Położony przy ul. Wierzbowej w dolinie rzeki Białej
Park Antoniuk położony ok. 6 minut spacerem od PRIME to idealne miejsce na rodzinne spacery, ale także do indywidualnej rekreacji. Cieniste alejki, słoneczne trawniki i malownicza rzeka Biała sprawiają, że najmłodszy park Białegostoku cieszy się wielką sympatią mieszkańców.
ŚCIEŻKI ROWEROWE
Szlak rowerowy Green Velo
Przez osiedle Wysoki Stoczek i całą południową część Białegostoku przebiega szlak rowerowy Green Velo. W ramach tej unikalnej inwestycji cała wschodnia ściana naszego kraju pokryła się gęstą siecią doskonałej jakości tras do rowerowych wycieczek. Takie sąsiedztwo sprawia, że uprawianie sportu staje się czystą radością.
CENTRA HANDLOWE
OSZCZĘDNOŚĆ CZASU NA ZAKUPACH
Rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa to jedna z wielkich zalet lokalizacji PRIME. W promieniu 1,5 km znajdują się m.in. Auchan, Biedronka, Leroy Merlin oraz Galeria M. Dużo lepiej jest przecież zrobić zakupy w pobliskim centrum handlowym, a zaoszczędzony czas przeznaczyć na spacery, sport albo inne przyjemności i rozrywki.
Przestronny apartament
z tarasem w stylu eko ?
BOISKA SPORTOWE
CZAS NA AKTYWNY TRYB ŻYCIA
W bezpośrednim sąsiedztwie PRIME, obok parku Antoniuk znajduje się kompleks sportowy z halą i boiskiem Klubu Sportowego Włókniarz. Bardzo blisko położone są także całoroczne, nowoczesne korty tenisowe. Takie sąsiedztwo będzie idealne nie tylko dla dorosłych miłośników sportu, ale także dla rodziców, którzy planują zapisać dzieci na zajęcia piłkarskie lub tenisowe.
SZKOŁA PODSTAWOWA
Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 im. Jana Pawła II
W budynku mieszczą się Szkoła Podstawowa nr 45, a także Publiczne Gimnazjum nr 17. Obie placówki prowadzą oddziały integracyjne, oferują zajęcia specjalistyczne i dysponują zapleczem sportowym. Placówka położona jest zaledwie 500 m od PRIME.
MIEJSCA RELIGIJNE
Kościół i cerkiew
Infrastruktura wokół PRIME to także położone blisko świątynie. Kościół Rzymskokatolicki pw. Zmartwychwstania Pańskiego mieści się zaledwie 500 m od obiektu PRIME. Natomiast w odległości zaledwie 3 min samochodem znajduje się prawosławna Cerkiew Świętego Ducha.
KOMUNIKACJA MIEJSKA
PRZYSTANEK AUTOBUSOWY TUŻ POD DOMEM
W bezpośrednim sąsiedztwie PRIME zlokalizowany jest przystanek autobusowy linii 7, 9, 18, 25 oraz N1. Połączenia zapewniają wygodną komunikację z pozostałymi częściami Białegostoku.
Top